Příběh

ajurvedskycaj_pribeh_foto

Již od mala jsem byla vedená k lásce k přírodě a tu se dále snažím rozvíjet také u svých dětí ( ať už se jedná o lásku a respekt ke všemu živému či pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu a cenným darům přírody). Velkou část dětství jsem strávila v jedné malebné vísce ve Slezských Beskydech. Obdivovala jsem zde nejen krásu čisté přírody, ale zároveň i poznávala sílu a energií, kterou díky ní může člověk načerpat. Vlastní zahrádka mých rodičů sloužila mnohokrát jako "domácí lékárna".

Sílu ájurvédských bylin jsem objevila před několika lety, v době svého prvního těhotenství. Jako každá nastávající maminka jsem se chtěla cítit v pohodě, klidu a dát tak zároveň to nejlepší svému ještě nenarozenému miminku. Být připravená nejen k porodu, ale také k náročnému období většiny žen po něm.

Bylinky mi přinášely nejen fyzickou a psychickou podporu, ale také vnitřní rovnováhu a harmonií. Jedinečnou kombinací bylin dle ájurvédského myšlení jsem si zamilovala nejen pro jejich zajímavou chuť a vůni, ale také pro vlastní blahodárné účinky. A proto jsem se rozhodla dát těmto, u nás stále málo rozšířeným, bylinným čajům nový nádech, který si zaslouží a zvýšit možností jejich zakoupení u nás.