Příběh

ajurvedskycaj_pribeh_foto

Již od mala jsem byla vedená k lásce k přírodě a tu se dále snažím rozvíjet také u svých dětí ( ať už se jedná o lásku a respekt ke všemu živému či pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu a cenným darům přírody). Velkou část dětství jsem strávila v jedné malebné vísce ve Slezských Beskydech. Obdivovala jsem zde nejen krásu čisté přírody, ale zároveň i poznávala sílu a energií, kterou díky ní může člověk načerpat. Vlastní zahrádka mých rodičů se pro mě stala inspirací a místem odpočinku a relaxace.

Kombinace ájurvédských bylin jsem objevila již před několika lety, v době náročného pracovního tempa, kdy jsem hledala způsoby jak fyzického, tak především psychického odreagování. A to jsem po dlouhém hledání našla opět v produktech z přírody ( v bylinkách ).

Jedinečnou kombinací bylin dle ájurvédského myšlení jsem si zamilovala nejen pro jejich zajímavou chuť a vůni, ale také pro vlastní blahodárný vliv. Nicméně nabídka ajurvédských čajů v prodejnách nebyla pro mne dostačující, a proto jsem se rozhodla dát těmto, u nás stále málo rozšířeným, bylinným čajům nový nádech, který si zaslouží a zvýšit možností jejich zakoupení u nás.